Новини, Перевезення

Укрзалізниця – хоче з наступного маркетингового року зобов’язати елеватори складати плани перевезень і нести фінансову відповідальність за наявність вантажу

Про це повідомив перший заступник директора центру транспортної логістики УЗ (ЦТЛ) Сергій Підгородецький на “круглому столі” Агровиробники vs Укрзалізниця

Така міра спрямована на уникнення ситуацій, коли вагони простоюють на елеваторах, на яких немає заявленої кількості зерна для відправки.

“Цей механізм уже працює, але елеватори не хочуть їм користуватися. До нового маркетингового року ми, ймовірно, зробимо це обов’язковим – якщо вони не хочуть нести відповідальність, ми не будемо подавати вагони на ці елеватори”, – сказав Підгородецький.

Він також пояснив, що елеватори допускають на свої потужності інших виробників зерна і знімають з себе відповідальність за наявність зернових при подачі вагонів.

“Ми стикалися з ситуаціями, коли ми надаємо вагони елеваторів, а зерна немає. Вагони простоюють в очікуванні, коли дадуть зерно”, – підхреслив Підгородецький.

Читайте також