Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця перерахувала КВБЗ аванс за договором на поставку 100 пасажирських вагонів

Сьогодні, 23 липня, на рахунок публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод» надійшов авансовий платіж від Укрзалізниці. Кошти переказано згідно з умовами договору від 25 червня 2021 року на постачання 100 пасажирських вагонів. Про це пише railinsider із посиланням на сторінку підприємства у Facebook.

Як повідомив голова правління ПАТ «КВБЗ» Максим Крамаренко, тим самим дано старт виконанню цієї важливої угоди. Бо за її умовами саме з дня першого платежу починається відлік терміну — КВБЗ має здійснити поставку продукції у повному обсязі впродовж року, до кінця липня 2022-го.

Авансовий платіж дорівнює 30% від суми контракту. Цих коштів підприємству вистачить на закупівлю лише 50% комплектуючих і матеріалів.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця підписала угоду з КВБЗ на постачання 100 пасажирських вагонів.

У межах договору буде виготовлено та поставлено 100 пасажирських вагонів, серед яких зокрема: 51 купейний вагон, 12 вагонів типу СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

За умовами договору першу партію вагонів — 10% від загальної кількості — планується поставити не пізніше ніж за 6 місяців з дня отримання передоплати.

Читайте також