Події, Новини

Укрзалізниця зазнала 9 млн збитків через злочинну “схему”

Прокуратура повідомила про підозру службовцю Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Залізничника звинувачують у невиконанні своїх службових обов’язків. Через це компанія зазнала майже 9 млн збитків. Про це повідомляє пресслужба київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, між ТОВ «Київ пісок» та Регіональною філією «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» був укладений договір щодо поставки піску для будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення маршрутом «Київ – Пасажирський» – аеропорт «Бориспіль». Відповідно до договору, регіональна філія перевела на рахунок підприємства 21,4 млн грн за поставку 60 тис. куб.м піску, однак фактично було поставлено лише 35 тис куб.м.

«Незважаючи на чітку регламентацію прав та обов’язків службовець Регіональної філії “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця” не перевірив об’єми поставки піску, у зв’язку з чим майже 9 млн грн державних коштів були безпідставно отримані ексдиректором підприємства за фактично не поставлений пісок», – повідомили в прокуратурі.

Якщо провину посадовця доведуть у суді, йому загрожує до п’яти років позбавленням волі.

Нагадаємо, працівники офісу з безпеки Укрзалізниці за два місяці 2021 року попередили завдання збитків компанії на суму 240 млн грн.

Читайте також