Укрзалізницю залучать до ремонту та будівництва автошляхів
Новини, Інфраструктура

Укрзалізницю залучать до ремонту та будівництва автошляхів

Укравтодор координуватиме роботу Укрзалізниці для того, аби та вчасно підвозила вантажі, необхідні для будівництва та ремонту доріг. Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів.

«Укравтодор бере на себе координаційну роль для належного планування вантажних перевезень дорожньо-будівельними маршрутами Укрзалізниці. Амбітні плани потребують злагодженої роботи державних і приватних установ і за умов розумної координації ми уникнемо затримок та зривів ремонтів», — зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Обмін інформацією про обсяги сировини, яку необхідно транспортувати, календарний план ремонтів буде відбуватися на базі Укравтодору з метою централізованого планування усіх робіт.

Ремігіуш Пашкевич, член правління Укрзалізниці, підтримав ініціативу Укравтодору щодо налагодження та планування логістики ремонтних робіт. За його словами, така співпраця між компаніями дозволить розвантажити автомобільні шляхи та зменшить собівартість вантажних перевезень.

Укрзалізницю залучать до ремонту та будівництва автошляхівНагадаємо, що вже 1 березня в Україні стартує програма “Велике будівництво”, мета якої інфраструктурна модернізація. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА.

“2020 — це рік “Великого будівництва”, інфраструктурної модернізації України. У кожному регіоні за своєчасний старт і реалізацію проєкту “Велике будівництво” відповідають голови облдержадміністрацій”, — зазначив він.

За словами Гончарука, програма “Велике будівництво” передбачає масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні.

Нагадаємо, що минулого року УЗ перевезла на 19% будматеріалів менше. На думку експертів, одна з причин — акцентування уваги на перевезенні зернових.

Читайте також