Інфраструктура, Новини

Уряд призначив нового заступника міністра інфраструктури

Кабінет Міністрів України призначив Олександру Азархіну заступницею міністра інфраструктури. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу МІУ.

Передбачається, що Олександра куруватиме питання критичної інфраструктури та стратегічного планування. Зокрема, координуватиме роботу новоствореного відділу критичної інфраструктури. Його основне завдання — системна відбудова та розвиток об’єктів інфраструктури, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони України.

До призначення на посаду вона очолювала Команду підтримки реформ при Укравтодорі, а також була радницею міністра інфраструктури України та заступником директора Команди підтримки реформ при Мінінфраструктури.

«За два роки роботи в інфраструктурній галузі Олександра допомогла успішно запустити антикорупційну програму в Укравтодорі у межах договору з ЄБРР, масштабувати роботу системи Weigh-in-Motion, залучити перші інфраструктурні єврооблігації на український ринок, а також створити та запустити систему цифрового управління дорожньою галуззю», — зазначили у пресслужбі.

Окрім суто інфраструктурних проєктів, має досвід роботи в інших сферах державного управління. Зокрема, після подій Революції гідності Олександра працювала над низкою реформ та їх комунікацією в аграрній сфері, сферах сталого розвитку і захисту навколишнього середовища.

Як повідомлялося раніше, у серпні 2021 року Кабінет Міністрів України призначив Мустафу Найєма заступником міністра інфраструктури.

Читайте також