Новини, Укрзалізниця

УЗ переоголосить тендер щодо консультаційних послуг з модернізації вертикалі пасажирських перевезень

В Укрзалізниці планують оголосити новий тендер на постачання консультаційних послуг з модернізації вертикалі пасажирських перевезень. На першому бракувало учасників. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.

«Оскільки впровадження змін і вдосконалення операційного управління пасажирськими перевезеннями є фундаментальним системним кроком до повної трансформації залізниці, закупівлю консультаційних послуг буде оголошено на ProZorro повторно», — наголошується у повідомленні.

Також в УЗ заявили, що очікують на «більш конкурентну представленість учасників та відкриті до діалогу з потенційними постачальниками послуг».

Навели й аргументи щодо потреби в цих консультаціях. «Необхідність таких консультацій аргументується запровадженням системи фінансування послуг суспільно-важливих перевезень пасажирів (PSO), розробкою стратегії оновлення активів пасажирських перевезень, збільшенням доходності пасажирських перевезень та покращенням сервісу для пасажирів з урахуванням міжнародного досвіду», — зауважили у пресслужбі.

Як повідомлялося раніше, ТСК з питань Укрзалізниці звернулася до СБУ щодо закупівлі УЗ консалтингових послуг у DB Engineering.

Читайте також