Новини, Укрзалізниця

УЗ шукає кандидатів на посаду члена правління за напрямом «Вантажні перевезення»

Укрзалізниця розпочинає пошук кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрям діяльності «Вантажні перевезення». Відбором займатиметься ТОВ «ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС», яке перемогло у публічному тендері щодо надання зазначених послуг. Про це пише railinsider із посиланням на пресслужбу товариства.

Зауважимо, що процедура відбору кандидатів на посади голови та членів правління Укрзалізниці регламентована «Порядком відбору кандидатів на посади голови, його заступників та членів правління акціонерного товариства «Українська залізниця».

Відповідно до цього нормативного документа та законодавства України Наглядова рада УЗ провела закупівлю послуг професійного консультанта з відбору персоналу — рекрутингового агентства. Переможцем публічного тендера стало ТОВ «ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС»(ексклюзивний представник Odgers Berndtson), що відповідає фаховим критеріям та запропонувала найменшу ціну за свої послуги.

Odgers Berndtson — відома компанія, яка понад 50 років спеціалізується на підборі висококваліфікованих фахівців для найбільших світових компаній. У своїй професійній діяльності Odgers Berndtson спирається на успішний досвід більш ніж 250 партнерів та їхніх команд у 29 країнах світу.

Для розгляду кандидат має заявити про себе як претендент на посаду члена правління товариства та подати необхідний перелік документів в електронному вигляді на адресу компанії Odgers Berndtson: Konstantin.Golovin@odgersberndtson.com

Пакет документів:

  • резюме;
  • мотиваційний лист;
  • згода на обробку персональних даних;
  • заява на участь у конкурсі;
  • копія паспорта.

Як повідомлялося раніше, АТ «Укрзалізниця» оголосило тендер на компанію, що відбиратиме кандидатів на обіймання посад чотирьох незалежних членів наглядової ради товариства.

Читайте також