Новини, Новини бізнесу, Перевезення, Тарифи

УЗ скасувала завдаток у 300 тисяч доларів для транзитних перевезень

Укрзалізниця внесла зміни до договору «Про організацію перевезень транзитних вантажів залізничним транспортом України» скасувавши внесення задатку у розмірі 300 тис. доларів США як оплату за майбутні перевезення.Про це повідомляє Центр транспортної логістики на офіційному сайті.

“Договором передбачено обов’язок замовника щодо забезпечення наявності грошових коштів для сплати відповідних сум провізних платежів на особових рахунках для резервування при прийомі на територію України вагонів, що слідують під його кодом платника. Розмір оплати та періодичність її внесення визначається замовником самостійно, окремо по кожній валюті, виходячи із очікуваного обсягу перевезень, інших послуг та з урахуванням зарезервованих коштів”, – пляснили в УЗ.

В компанії переконані, що прийняте рішення сприятиме створенню позитивних умов щодо забезпечення загальнодоступних прав та можливостей доступу до ринку послуг з організації перевезень транзитних вантажів для всіх користувачів транспортних послуг.

Відзначимо, що раніше грошові кошти як оплату за майбутні перевезення у розмірі 300 тис. доларів США (при розрахунках у доларах США) або у гривневому еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України треба було перевести на рахунки філії «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що нещодавно на сайті Міністерства інфраструктури було оприлюднено проект наказу щодо змін до нормативно-правових актів, що регулюють перевезення небезпечних вантажів.

Читайте також