Міжнародні новини, Новини

В Індії задля скорочення обороту вагонів з’єднали три потяги

На Індійських залізницях провели експеримент: об’єднали три вантажні потяги в один. Щоправда, він доправляв не завантажені, а порожні вагони. Про це пише Rail.insider із посиланням на railfreight

У складі потяга «Тришул» було 176 вагонів. Він здолав майже 340 км — від міста Віджаявада до Дуввади (передмістя Вішакхапатнама). Середня швидкість поїзда під час поїздки становила 50 км/год.

Індійські залізниці вирішили запустити такий довгий потяг, щоб якнайшвидше доправити порожні вагони до пунктів завантаження. У цьому насамперед були зацікавлені місцеві вугільні електростанції.

У повідомленні зауважується: «Окрім скорочення обороту вагонів, таке рішення також цінне з точки зору ефективного використання людських ресурсів та звільнення колій, які можуть використати інші потяги».

Генеральний менеджер Південно-Центральної залізниці Гаянан Малья підкреслив, що такі ініціативи можна буде частіше використовувати у майбутньому. «Експлуатація поїздів далекого прямування допоможе Індійським залізницям оптимально використовувати рухомий склад та транспортувати насипні вантажі в короткі терміни», — підсумував він.

Уточнюється, що на Індійських залізницях уже втілювали схожий проєкт. У минулому потяг «Васукі» називали найдовшим в історії залізниць. Зокрема, для цього потяга оператор об’єднав п’ять вантажних поїздів довжиною 3,5 км. Однак він подолав меншу відстань, ніж «Тришул», — 224 км.

Як повідомлялося раніше, залізниці Індії переводитимуть на сонячну енергію.

Читайте також