За минулий рік Укрзалізниця сплатила 21,8 млрд грн податків
Новини, Перевезення, Укрзалізниця

В Укрзалізниці пояснили, чому обмежили транзитні перевезення до Польщі

У зв’язку з проведенням активних робіт з модернізації інфраструктури АТ «Укрзалізниця» вимушене запровадити тимчасові обмеження на перевезення транзитних вантажів через територію України. Таку інформацію навела пресслужба товариства, передає Rail.insider.

Зараз тривають роботи з електрифікації дільниці Ковель—Ізов—Держкордон та ремонтно-колійні роботи з модернізації дільниці Знам’янка—Здолбунів. У зв’язку із цим пропускна спроможність у напрямку Польщі знизилася до 350 вагонів на добу. Зазначених обсягів недостатньо, щоб забезпечити перевезення у передбачені терміни. Тому було прийнято рішення тимчасово ввести конвенцію на заборону транзитних залізничних перевезень територією України.

«Після завершення інфраструктурних робіт перевезення буде поновлено та поінформовано клієнтів. Пасажирські залізничні перевезення між країнами здійснюватимуться без змін», — наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, що з 30 листопада Укрзалізниця заборонила транзит вантажів та вагонів до Польщі, а з 6 грудня — до Словаччини, Австрії та Чехії. Можливі причини наведені тут.

Читайте також