В 2019 перевезення контейнерів Укрзалізницею зросло на 14,64 %
Новини, Перевезення

В Укрзалізниці працюють над новими контейнерними маршрутами

Укрзалізниця вивчає привабливі для залізничних контейнерних перевезень ринки та розробляє нові міжнародні маршрути. Про це повідомив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» Едвін Берзиньш в інтерв’ю виданню Mintrans.

«Ми розробляємо нові маршрути: Туреччина – Україна – Польща та Туреччина – Україна –Німеччина. Незабаром відкриємо маршрут Стамбул – Ґданьск. Важливо задля цього зробити єдині умови для вантажовідправників. Ми хочемо розвивати маршрут через Чорне море до Грузії, Каспійського моря, Азербайджану. Україна може взяти частину транзиту, який іде до Індії, — це амбітний план, але реальний», — констатував він.

На думку Едвіна Берзиньша, філія «Ліски» може стати координатором усіх цих транспортних коридорів. Мовляв, клієнт хоче, як правило, працювати з однією компанією, а не укладати десятки договорів із морськими лініями, експедиторами, терміналами, залізницею тощо.

Читайте також: За три роки контейнерні поїзди ТІС-Київ перевезли 33 тис. TEU

«Значно ефективніший варіант, коли одна компанія надає єдину наскрізну ставку і пропонує клієнтам відразу весь сервіс доставлення. Ми хочемо стати компанією, яка надає єдиний сервіс», — наголосив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски», – зазначив він.

Раніше Едвін Берзиньш повідомляв, що транзитні вантажні залізничні перевезення територією України мають потенціал значного росту завдяки розбудові транспортно-логістичного коридору «Балтійське – Чорне море» від порту Ґданська до «портів Великої Одеси»: Одеського, Чорноморського та Південного.

Зазначимо, що в січні Укрзалізниця перевезла понад 37 тис. контейнерів TEU територією України.

Читайте також