Новини бізнесу, Інфраструктура, Новини, Перевезення

В Укрзалізниці прорахували точний маршрут транспортного коридору «Балтійське – Чорне море»

Укрзалізниця внесла свої пропозиції щодо розвитку транспортного коридору «Балтійське – Чорне море». Про це йшлося під час веб-конференції на тему «Створення нового коридору між Балтійським і Чорним морями», яка відбулася 11 лютого за підтримки порту Ґданська.

«Ми запропонували точний прорахований маршрут (Туреччина – Україна – Польща) разом з партнерами з цього проєкту», – заявив директор філії «Центр транспортного сервісу “Ліски” АТ “Укрзалізниця”» Едвін Берзиньш.

Берзиньш також наголосив, що розбудова транспортного коридору позитивно вплине на розвиток економіки країн-учасниць проєкту, зокрема й України. Адже  збільшиться вантажопотік між Польщею, Швецією, Туреччиною та Україною.

Нагадаємо, що перше засідання українсько-польської робочої групи з питань розвитку вказаного транспортно-логістичного коридору відбулося 17 грудня в Ґданську. За словами  Едвіна Берзиньша, налагодження сталої роботи цього транспортного коридору дозволить скоротити час доставки вантажів від порту Ґданська до Одеси до 4-5 днів. А це стане перевагою саме для залізничних перевезень територією України.

Читайте також