Новини, Укрзалізниця

В УЗ пообіцяли детально опрацювати зауваження ТСК

Зауваження та пропозиції підсумкового звіту Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» пообіцяли розглянути у товаристві. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу компанії.

У товаристві опрацьовують можливості для врегулювання спірних питань, які накопичувалися в роботі Укрзалізниці за попередні роки.

Уточнюється, що серед зауважень була зазначена необхідність повернути питання реформування залізничного транспорту України в поле зору уряду. «Укрзалізниця наголошує, що це питання було і має бути у полі зору уряду як єдиного акціонера й представника народу України. Крім того, уряд призначив відповідальних осіб — нову професійну наглядову раду», — наголосили у пресслужбі.

Окрім того, висловлено думку про те, що старт роботи нового складу наглядової ради дасть змогу розблокувати й ефективно впроваджувати реформи та проводити анбандлінг підприємства.

«Також наголошуємо, що Укрзалізниця цілком підтримує позицію ТСК із необхідності передачі фактів порушень до правоохоронних та інших органів. Укрзалізниця у будь-яких випадках захищатиме винятково інтереси галузі та держави й не ставатиме на захист порушників у разі визнання їх такими судовими рішеннями. Проте ми зауважуємо, що все має відбуватись у правовому полі та відповідно до норм законодавства. Укрзалізниця підтримує посилення контролю і дієве реагування на будь-які порушення чи бодай замахи на нанесення збитків залізничній галузі», — акцентували у компанії.

Нагадаємо, що 16 лютого Верховна Рада підтримала підсумковий звіт ТСК. Відповідно до ухваленої постанови парламенту за два тижні Уряд, МІУ, УЗ та Офіс генерального прокурора мають поінформувати Верховну Раду про результати розгляду звіту ТСК.

Читайте також