Новини, Перевезення

Від початку року Південна залізниця збільшила обсяги навантаження у контейнери

Від початку року регіональна філія «Південна залізниця» навантажила та відправила понад 342 тис. тонн вантажів у контейнерах, що на 7 тис. тонн більше торішнього показника.

Про це повідомляє медіацентр “Магістраль” з посиланням на начальника служби комерційної роботи та маркетингу філії «Південна залізниця» Дмитра Тройникова. За його словами обсяги навантаження зростають вже 5 років:

«Тенденція до зростання обсягів цього виду вантажу на Південній спостерігається вже п’ятий рік поспіль, наразі за рівнем попиту вони посідають сьоме місце, що вкотре доводить їхню перспективність» – заявив він.

Також зауважено, що частка контейнерів, відправлених філією «Центр транспортного сервісу «Ліски», за останній рік становить 83,2 % від загальної кількості перевезених усіма регіональними філіями Укрзалізниці.

З них майже 30 % забезпечує Харківське відділення філії. Обидві філії здійснюють навантаження фактично з однієї станції “Харків-вантажний”.

Нагадаємо, 22 жовтня на станцію «Київ-Ліски» прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом: Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна. У складі поїзда 41 контейнер із холодильним устаткуванням.

Читайте також