Операційний директор АТ “Укрзалізниця” В’ячеслав Єрьомін повідомив, що контейнерні перевезення УЗ у 2018 році проти попереднього року збільшилися втричі. Про це він сказав у коментарі журналісту Rail.insider під час Rail Cargo Business Forum.
Єрьомін зазначив, що упродовж цього року Укрзалізниця запустила більше 10 контейнерних поїздів.
«Ми не можемо конкурувати з автотранспортом, оскільки контейнер хоче їхати з Одеси до Києва за 5 годин. Тобто, є дуже багато нюансів, є ринок реальний, і говорити про те, що УЗ не розвиває (неправильно. – ред.). Ми дуже сильно розвиваємо цей ринок», – заявив він.
Більше дивіться у відео:













