Операційний директор АТ “Укрзалізниця” В’ячеслав Єрьомін заявив, що бізнес повинен вибудовувати з Укрзалізницею діалог, а УЗ, зі свого боку, готова йти назустріч. Про це він сказав у коментарі журналісту Rail.insider під час Rail Cargo Business Forum.
“Бізнес повинен вибудовувати з нами діалог, і ми готові на це… Ось ми з маршрутами зіткнулися і говоримо про те, що до 15 числа цього числа потрібно дати плани на наступний місяць, багато до нас приходять: “Ми не можемо”. А я їм кажу: “Хлопці, як ви собі уявляєте, що ми таку махіну, як Укрзалізниця, можемо легко переорієнтувати за вашим бажанням?” – сказав він.
Водночас він додав, що “компанії зараз зважають не на вибудовування логістики, а на те, як би до них потрапив вагон”.
Більше дивіться у відео:













