Новини, Події, Укрзалізниця

Воєнізована охорона Придніпровської залізниці затримала майже 50 «чорних» лісорубів

За перше півріччя 2021 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» за незаконне вирубування дерев у смузі відведення магістралі затримали та передали правоохоронцям 46 «чорних» лісорубів. Про це пише railinsider з посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Найактивніше цього року зловмисники діяли на перегонах Гуляйполе — Пологи (5 випадків), Івківка — Славгород (5 випадків); Синельникове І — Івківка (3 випадки); Іларіонове — Синельникове ІІ (2 випадки).

У результаті незаконного вирубування лісосмуг знищено понад 82 кубометри дерев. Збитки залізниці сягнули 789 тис. грн.

Водночас від дій «чорних» лісорубів постраждало і довкілля. За офіційними даними, лісистість Дніпропетровської області становить лише 5,8%, Запорізької — 4%. Більшість лісових насаджень у цих промислових регіонах є штучними і має насамперед екологічну спрямованість.

Як повідомлялося раніше, у січні-червні 2021 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередили 397 крадіжок вантажів та залізничного майна на суму майже 2,4 млн грн.

Читайте також