Новини, Події

Виставку Rail Expo 2022 перенесено, конференція буде у форматі онлайн

Міжнародні виставки Rail Expo 2022 та New Port 2022, що мали відбутися 23–24 листопада в Києві, з міркувань безпеки перенесено на наступний рік. Проте запланована в рамках заходів конференція пройде в онлайн-форматі. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на лист від організаторів.

«З міркувань безпеки виставку Rail Expo 2022 / New Port 2022 перенесено на наступний рік. Конференція «Український експорт – як отримати вихід до моря?» відбудеться 23 листопада у форматі онлайн. Початок відеоконференції на платформі ZOOM о 10:00», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що конференція “Український експорт – як отримати вихід до моря” передбачає обговорення нових логістичній маршрутів, вантажопотоків та пропускної спроможності терміналів, проєктів модернізації або будівництва інфраструктури та рухомого складу, оптимізації витрат вантажовласників.

Зі спікерами конференції можна ознайомитися на сайті проєкту.

Видання Rail.insider виступає одним із інформаційних партнерів заходів.