Новини, Укрзалізниця

З початку року воєнізована охорона Придніпровської магістралі запобігла крадіжкам на суму майже 5 млн грн

За 11 місяців 2021 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було попереджено 632 крадіжки вантажів та залізничного майна вартістю майже 5 млн грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

У січні—листопаді 2021 року воєнізована охорона Придніпровської магістралі затримала 583 особи за розкрадання вантажів та залізничного майна. Щодо 139 зловмисників відкрито кримінальні провадження, щодо 52 — ведуться слідчі дії, 4 осіб притягнули до адміністративної відповідальності.

Аби забезпечити схоронність вантажів, інфраструктури та іншого залізничного майна, працівники ВОХОР відстежують та оперативно реагують на несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу магістралі; супроводжують вантажні поїзди, патрулюють найкриміногенніші дільниці та станції, влаштовують засідки в місцях скидання вантажів з поїздів тощо.

Спільно з правоохоронцями у січні—листопаді цього року було проведено 246 перевірок пунктів приймання брухту, розташованих неподалік від колій. У 18 виявили брухт зі слідами маркування вантажів, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів електропостачання, сигналізації, централізації та блокування. Правоохоронці припинили діяльність цих пунктів.

Як повідомлялося раніше, на Південній залізниці за 9 місяців попередили крадіжок на 683 тис. грн.

Читайте також