За два місяці на Придніпровській залізниці вберегли від розкрадань майна на понад мільйон грн
Події, Новини

За чотири місяці на Придніпровській залізниці запобігли крадіжкам на майже 2 млн грн

У січні-квітні 2021 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігли 291 крадіжці вантажів, елементів інфраструктури та рухомого складу на суму майже 1,9 млн грн, за протизаконні дії затримали 262 зловмисників. Про це повідомляє пресслужба філії.

Зазначається, що 43% загальної кількості попереджених у цей період спроб крадіжок становлять зазіхання на вантажі. Розкрадачів цікавили переважно вугілля (65%), брухт (16%), метал (8%) та деревина (6%).

Найактивніше злодії діяли на станціях:

Синельникове-1, Таврійськ і Чаплине; ділянках П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ; Каховське Море – Таврійськ, а також у межах Криворізького залізничного вузла.

«Спільно з правоохоронцями за чотири місяці 2021 року службою ВОХОР було проведено також 69 перевірок пунктів приймання брухту. На чотирьох оперативні групи виявили деталі верхньої будови колії й елементи залізничних пристроїв сигналізації, централізації та блокування. Діяльність цих пунктів було припинено», — розповіли на залізниці.

Відзначимо, що у 2020 році працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли 770 розкраданням. Злодії зазіхали на вантажі, елементи залізничної інфраструктури та рухомого складу. Загальна вартість майна становить понад 4 млн 326 тис. грн. За протизаконні дії затримали 731 зловмисника.

Нагадаємо, що з початку року працівники воєнізованої охорони Донецької залізниці самостійно запобігли 46 випадкам розкрадання вантажів. Загалом мова йде про збереження 3,817 млн грн.

Читайте також