За попередніми даними “Дніпровагонмаш” (входить до групи “ТАС”) у 2020 році отримав консолідований чистий збиток у розмірі 165,48 млн грн, тоді як у 2019 році консолідований чистий прибуток становив 334,25 млн грн. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Також відомо, що згідно з оприлюдненим Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку денному загальних зборів акціонерів компанії, її нерозподілений прибуток станом на 1 січня 2021 року склав 432,46 млн грн (роком раніше – 590,55 млн грн).
Нагадаємо, минулого року «Дніпровагонмаш» розпочав закрите розміщення 5-річних облігацій серій «А»-«D» на загальну суму 200 млн грн.
Більшу частину залучених від розміщення облігацій коштів планувалося спрямувати на технічне переоснащення та розвиток потужностей (70%). Решта 30% мали піти на розвиток альтернативних напрямів (виробництво сільгосптехніки, послуги з ремонту вагонів, виробництво спортивних тренажерів).
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики