Новини, Пасажирські перевезення, Перевезення, Укрзалізниця

За травень УЗ перевезла майже 2,4 млн пасажирів

Упродовж травня Укрзалізниця перевезла майже 2,2 млн пасажирів у внутрішньому сполученні та майже 200 тис. осіб — у міжнародному. Зростання становить 22% та 21% відповідно порівняно з аналогічним періодом торік. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію товариства.

Беззаперечним лідером став маршрут Київ—Чоп, який зріс на 221%, що стало результатом розвитку станції Чоп як пересадкового хабу між внутрішніми та міжнародними поїздами. Зокрема, йдеться про відкриття альтернативного варіанту подорожі до Будапешта та Відня після запуску поїздів №№ 367/745 Луцьк/Київ—Чоп та 143/146 Чоп—Відень у грудні 2023 року.

Зростання на 52% та 66% демонструє маршрут Миколаїв—Київ та Київ—Миколаїв, відповідно. У топі також маршрути Київ—Хмельницький—Київ, Київ—Хелм—Київ, Київ—Вінниця—Київ.

Загалом за травень 2024 року Укрзалізниця наростила перевезення у внутрішньому та міжнародному сполученнях на 422,5 тис. осіб порівняно з аналогічним періодом торік.

Як повідомлялося раніше, майже 800 тис. пасажирів перевезла Укрзалізниця у міжнародному сполученні з початку року.



Читайте також