Новини

Загальна вартість ворожих вагонів та вантажів у них перевищує 17 млрд грн, — БЕБ

У Бюро економічної безпеки України оцінили загальну вартість вагонів РФ та Білорусі, а також вантажів у них. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу БЕБ.

Зауважується, що виявлено 17,8 тис. вагонів, які належать суб’єктам РФ та Білорусі. З них 1 тис. 625 — з вантажами.

«Зазначені вагони наразі арештовані та передані відповідно до рішення слідчого судді до АТ «Укрзалізниця» на відповідальне зберігання з правом комерційного використання зазначених вагонів, володіння та розпорядження грошовими коштами, отриманими від комерційного використання таких вагонів, на будь-які потреби, що виникають під час здійснення господарської діяльності», — зауважується у повідомленні.

Ухвалою одного з районних судів м. Києва в межах зазначеного кримінального провадження накладено арешт на 470 вагонів із сировиною «калій» та «кокс», які належать підприємствам РФ та Білорусі. Орієнтовна вартість цього товару — 650 млн грн.

За попередніми оцінками співробітників БЕБ, загальна вартість товарно-матеріальних цінностей у 1 тис. 625 вагонах становить орієнтовно 3 млрд грн, вартість усіх вагонів оцінюється у 15 млрд грн.

«Проводяться подальші заходи щодо огляду та встановлення фактичної наявності вантажів та їх кінцевих власників з метою подальшого вирішення питання про накладення арешту на товар», — уточнили у БЕБ.

Як повідомлялося раніше, Офіс Генпрокурора наклав арешт на 17,8 тис. вагонів РФ та Білорусі.

Читайте також