У Первомайську можуть повернути залізничній станції Первомайськ-на-Бузі історичну назву Голта. Про це пише Rail.insider із посиланням на niknews.
Видання стверджує, що ініціатором пропозиції виступила Укрзалізниця. Відповідне рішення депутати мають ухвалити на сесії Первомайської міської ради 23 лютого.
«Погодити перейменування станції Первомайськ-на-Бузі на залізничну станцію Голта, яка знаходиться на території міста Первомайська і підпорядкована регіональній філії «Одеська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця», — йдеться у проєкті рішення.
Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця проводить опитування серед працівників щодо українізації назв філій та підрозділів.












