Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця замовила 63 млн кубометрів газу за 351 млн грн

7 липня 2020 Укрзалізниця підписала договори з переможцями трьох тендерів щодо постачання 63 млн м³ природного газу. Про це повідомляє пресслужба Перевізника.

За даними порталу ProZorro, тендери були оголошені ще 2 грудня 2019 року. Переможцями торгів стали:

ТОВ «Газова компанія «Інвестсервіс» (обсяг – 25 млн м³; вартість – 138,956 млн грн) ;
ТОВ «Юг-Газ» (обсяг – 25 млн м³; вартість – 139,924 млн грн);
ТОВ “Юг-газ” (обсяг – 13,01 млн м³; вартість – 72,817 млн грн).

Таким чином, загально УЗ замовила 63,01 млн м³ газу на загальну суму 351,7 млн грн.
В УЗ наголошують, що в замовника є можливість щомісячного перегляду ціни відносно середньозважених цін Української енергетичної біржі.

У компанії підкреслюють, що вартість газу за результатами тендера абсолютно не означає остаточну ціну, яку компанія заплатить постачальникам на момент поставки, оскільки це прогнозована середня ціна на весь строк дії договорів на заплановані об’єми.

Крім цього в УЗ повідомили, що ціна на серпень становитиме 4530 грн з ПДВ, що включає транспортування, за яке раніше платили окремо за тарифом 163,90 грн з ПДВ за 1 тис. м³. Разом із тим середньозважена ціна Української енергетичної біржі на серпень становить 4503,45 грн з ПДВ без транспортування.



Читайте також