Одеська залізниця виборола шість призових місць у конкурсі на найкращий підрозділ з охорони праці серед регіональних філій. Про це пише railinsider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.
Так, днями в АТ «Укрзалізниця» підбили підсумки проведеного огляду-конкурсу на найкращий відокремлений підрозділ з охорони праці.
Зауважимо, що залізниця — це зона особливої надвисокої відповідальності, уважності та неухильного дотримання усіх правил і вимог. Тож фахівці з охорони праці не лише постійно вдосконалюють свої знання та навички, відвідують семінари і тренінги, а й активно беруть участь у внутрішніх конкурсах на визначення найкращих.
Серед виробничих (структурних) підрозділів регіональних філій компанії найкращими стала низка представників Одеської магістралі:
- Подільське локомотивне депо — I місце (40 тис. грн);
- станція Тимкове — III місце (20 тис. грн);
- Миколаївське локомотивне депо — III місце (20 тис. грн);
- Подільська дистанція колії — III місце (20 тис. грн);
- Помічнянська дистанція колії — III місце (20 тис. грн).
У номінації на найкращий навчальний відеофільм III місце із грошовою винагородою 15 тис. грн посів колектив експлуатаційного вагонного депо Знам’янка.
Варто зазначити, що огляд-конкурс відбудеться і наступного року.













