Новини, Укрзалізниця

Фермеру інкримінують захоплення 3 га землі у смузі відведення на Вінниччині

Голова фермерського господарства у Хмільницькому районі на Вінниччині підозрюється у самовільному захопленні земельної ділянки понад 3 га, яка належить до охоронної зони вздовж залізничних колій. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Національної поліції у Вінницькій області.

Досудове слідство з’ясувало, що за межами села Широка Гребля на землях вздовж залізниці аграрій посіяв соняшник.

На підставі зібраних доказів 21 жовтня слідчі Хмільницького районного відділу поліції оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України (Самовільне зайняття земельної ділянки), 56-річному голові фермерського господарства.

Такий злочин карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років.

Як повідомлялося раніше, у Чернівецькій області на землях Укрзалізниці вирощували гречку.



Читайте також