Новини

У мережі показали зруйновану станцію Святогірськ

Очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у Facebook оприлюднив світлини зі зруйнованої станції Святогірськ, передає Rail.insider.

Станція розташована у Краматорському районі Донецької області за 5 км від центра міста Святогірськ.

«Ще півтора роки тому тут зупинявся поїзд, що йшов одним із найдовших маршрутів в Україні, долаючи 1476 кілометрів від Бахмута до Львова. Бахмут сьогодні зруйнований вщент — так само і Святогірський вокзал», — наголосив Павло Кириленко.

Він також додав: «Допоки неподалік тривають активні бойові дії, зарано казати, коли рух до Святогірська зможуть відновити хоча б приміські поїзди. Вокзал, який працював ще з 1911 року, перетворився на станцію-привид».

Так станція виглядала до приходу «руського миру»:

А так стала виглядати після:



Читайте також