Новини, Укрзалізниця

УЗ запобігла рейдерському захопленню 2 га землі товариства

АТ «Укрзалізниця» запобігло незаконному будівництву майданчика для вантажівок на землі товариства. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію компанії.

У червні фахівці апарату директора з економічної та інформаційної безпеки товариства виявили, що на перегоні Тернопіль—Збараж сторонні особи розпочали незаконну забудову.

На ділянці Укрзалізниці площею 2 га хотіли звести майданчик для вантажівок. На незаконну забудову викликали співробітників Національної поліції у Тернопільській області.

За зазначеним фактом зареєстровано кримінальне провадження. Наразі встановлюється сума збитку, завдана товариству.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця довела неправомірність стягнення з товариства майже 2 млрд грн.



Читайте також