Удень 3 квітня перший контейнеровоз за час повномасштабного вторгнення РФ пройшов морським коридором до одного з портів Одеської області. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію «Думської».
Першопрохідцем стало судно T Mare під прапором Панами. Удень контейнеровоз вирушив зворотно до Констанци.
«Поки що це не повноцінне спеціалізоване судно, а так званий фідер, що здійснює чартерні рейси між Констанцою і портами Великої Одеси. Контейнерні перевезення до цього в обмеженому обсязі здійснювалися через дунайські порти Одеської області, але відсьогодні вони значно зростуть», — зауважується у дописі.
Як повідомлялося раніше, за кілька тижнів можуть відновитися морські поромні та контейнерні перевезення.













