Новини, Новини бізнесу, Порти

Арабська DP World оголосила про придбання 51% контейнерного термінала ТІС

Компанія DP World (Дубай, ОАЕ) придбала 51% акцій Контейнерного термінала ТІС (порт “Південний”, Україна). Про це повідомляє “Економічна правда”.

Так, згідно з повідомленням, усі відповідні умови угоди виконані, а офіційні погодження державних установ отримані.

“DP World розширює географію своєї присутності, а Контейнерний термінал ТІС підсилює позиції лідера серед спеціалізованих морських терміналів України. DP World отримає можливість ефективніше використовувати свою глобальну мережу портів, економічних зон, складів і пропонувати оптимізовані логістичні рішення всередині країни”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що у нового власника з’явиться пряме сполучення між власними терміналами в Констанці, Яримджі та Південному з використанням власної фідерної мережі UniFeeder. Це дасть можливість відправляти вантажі ключовими для Східної Європи торговими маршрутами, використовуючи активи DP World в Румунії та Туреччині.

Відповідно до умов угоди, компанія буде здійснювати управління терміналом.  Очікується, що придбання нового активу дозволить їй стати ключовим гравцем в регіоні.

Нагадаємо, на початку травня ТІС відзвітувала про новий рекорд з обробки залізничних вагонів. Так, з 20:00 4 травня по 20:00 5 травня вантажний оператор обробив 1596 залізничних вагонів.

Читайте також