Новини, Новини бізнесу

«АрселорМіттал Кривий Ріг» купує локомотив і встановлює на тепловозах американські двигуни

АрселорМіттал Кривий Ріг придбав тепловоз ТМ2У-9043, який вже вийшов на лінію і використовується для потреб металургійного виробництва. Також підприємство передало на капремонт 5 локомотивів Миколаївському тепловозоремонтному заводу, ще по 5 машинам найближчим часом буде проведено тендер. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
За словами Андрія Кіндрата, в.о. директора транспортного департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг», для капремонту тепловозів потрібні запчастини, постачання яких Росією заборонене, оскільки вони є продукцією подвійного призначення (використовуються на військовій техніці). Саме тому «АрселорМіттал Кривий Ріг» почав встановлювати на свої локомотиви нові дизельні двигуни Cummins виробництва США.


“Перший відремонтований локомотив з американським двигуном ми отримали ще у минулому році. Спочатку під час його експлуатації виникали шорсткості, але потім підрядник їх усунув, і Cummins добре себе зарекомендував у роботі. Ще три локомотиви з американськими двигунами ми отримаємо цього року – контракти на їх постачання ми підписали у 2018-му з компанією «Комтек», офіційним представником Cummins в Україні. Завдяки американським дизельним двигунам нам частково вдається вирішити проблему із запчастинами. Але проблема з тепловозобудівною та ремонтною базою в Україні залишається. Наш локомотивний парк для обслуговування металургійного виробництва налічує 125 одиниць. Щорічно капремонт повинні проходити 20 машин, по факту вдається 10. Тому локомотиви, яких бракує, нам доводиться орендувати” – зазначив Кіндрат

Наразі для обслуговування метвиробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» орендує 7 тепловозів у Київ-Дніпровського міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту (МППЗТ).

Читайте також