Новини, Укрзалізниця

Авіаперевізники конкуруватимуть з Укрзалізницею щодо можливості продажу квитків за виплати вакцинованим

У Міністерстві інфраструктури України вважають, що Укрзалізниця отримає більшу частину коштів, виділених у межах програми щодо виплати 1 тис. грн вакцинованим громадянам. Про це розповів очільник відомства Олександр Кубраков, передає Rail.insider із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ми, звісно, підтримуємо цю ідею, і розуміємо, що найімовірніше одержувачем цих коштів у результаті буде саме Укрзалізниця. Водночас ми ведемо діалог з українськими авіакомпаніями, які попередньо висловили готовність адаптувати ціну та конкурувати за пасажирів. Зараз вже чотири українські авіаперевізники попередньо готові до реалізації цієї ініціативи», — заявив Олександр Кубраков.

Він також повідомив, що представники Укрзалізниці та Міжнародного аеропорту «Бориспіль» входять до робочої групи разом із Міністерством цифрової трансформації та іншими учасниками.

«Наприкінці року ми завжди маємо певне зростання користування пасажирським транспортом. Але зараз, коли почалися обмежувальні заходи у зв’язку з посиленням епідемії COVID-19, ми відчуваємо якийсь відтік пасажирів, відповідно, недоотримуємо прибуток. Тому ми, звісно, як постраждала у цій частині галузь, дуже сподіваємося, що це нам допоможе», — наголосив міністр.

За словами посадовця, ідея залучення до програми інфраструктурних компаній полягає саме в тому, щоб щеплені українці могли сплатити поїздки Україною — і таким чином розвивати внутрішній туризм.

Зауважимо, що президент України Володимир Зеленський 15 листопада заявив, що кожен українець з двома щепленнями від COVID-19 зможе отримати 1 тис. грн на спорт, подорожі та відвідування культурних установ.

Як повідомлялося раніше, Міністерство інфраструктури знов опікуватиметься туризмом.



Читайте також