Новини, Укрзалізниця

У пунктах вакцинації на залізничних вокзалах почали вводити бустерну дозу вакцини

Бустерну дозу вже можна отримати в пунктах вакцинації на 18 залізничних вокзалах України. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

Міністерство охорони здоров’я України з 6 січня 2022 року дозволило отримати бустерну дозу всім повнолітнім українцям, які перед тим вже отримали дві дози вакцини від вірусу COVID-19. Після отримання другої дози має пройти від 6 до 9 місяців.

Таке щеплення можна зробити в пунктах вакцинації на 18 залізничних вокзалах України.

«Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам — Comirnaty (Pfizer) та Moderna, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина попередні два рази. Також на основі бустерної дози буде сформований новий сертифікат, який буде дійсний 270 днів», — зауважується у повідомленні.

Окрім того, в УЗ повідомили, що від початку функціонування пунктів вакцинації від вірусу COVID-19 на залізничних вокзалах ними вже скористалися понад 121 тис. охочих.

Як повідомлялося раніше, станом на 10 грудня 2021 року на залізничних вокзалах щепилися від коронавірусу 100 тис. осіб.



Читайте також