Новини, Перевезення, Укрзалізниця

На вокзалах запрацювали центри вакцинації та експрес-тестування

Сьогодні, 21 жовтня, почали діяти нові правила пасажирських перевезень у далекому сполученні. Тож на вокзалах запрацювали центри і вакцинації, і експрес-тестування. Про це написав директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський у Facebook, передає Rail.insider.

За його словами, на 5 вокзалах: у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі — розгорнули центри вакцинування. Окрім того, розгорнули 10 центрів експрес-тестування на вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Мукачеві, Кривому Розі, Вінниці та Полтаві. Тривалість тестування — 20 хвилин, а вартість — 350 грн.

Поїзні бригади отримали пам’ятки та пройшли відповідне навчання. Також залучатимуться працівники Нацполіції та ВОХР.

«Маємо вже і перших вакцинованих на вокзалах, і перших відтестованих. Подорожі не скасовуються, навпаки, безпечні подорожі продовжуються! Приїздіть на 30 хвилин заздалегідь, і все буде добре!» — закликав Олександр Перцовський.

Як повідомлялося раніше, аби забезпечити проведення експрес-діагностики пасажирів перед відправленням поїздів, АТ «Укрзалізниця» звернулося до понад 20 українських лабораторій із пропозицією організувати тест-пункти на найбільших вокзалах країни.

Читайте також