АТ «Укрзалізниця» працює над формуванням єдиного підходу і рівних умов здійснення соціальних виплат працівникам. Про це пише Rail.insider із посиланням на корпоративний канал комунікації «УЗ ВЕЗЕ».
Мета Укрзалізниці — створити своїм працівникам рівні умови в отриманні основних соціальних виплат, на які б не впливала належність до певного структурного підрозділу чи регіону.
Наразі усі види додаткової матеріальної допомоги залізничникам регулюються понад 700 колективними договорами, а різниця у розмірах виплат сягає від 3 до 5 разів.
«Вже роками працівники на однакових посадах, але в різних філіях отримують нерівномірну додаткову соціальну допомогу від компанії, тому що так вказано у колективних договорах. Тож ціль Укрзалізниці — врегулювати матеріальну допомогу і соціальні пільги для працівників на прозорих та справедливих умовах в єдиному колективному договорі», — наголошується у дописі.
Тому цього року товариство ініціювало відновлення переговорів з Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України для формування однакових умов і уніфікованого підходу такого колективного договору.
«Щоб не залишати своїх працівників без підтримки, поки тривають обговорення і досягнення порозуміння, Укрзалізниця знайшла фінансову можливість відновити виплату матеріальної допомоги на оздоровлення відповідно до норми Галузевої угоди на рівні 30% від посадового окладу/тарифної ставки», — додається у дописі.
Як повідомлялося раніше, у профспілці розповіли, як залізничникам писати заяву щодо матеріальної допомоги на оздоровлення. Водночас УЗ оприлюднила відповіді на найпоширеніші запитання щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення.













