Укрзалізниця, Новини, Події

Через сходження поїзда Київ — Запоріжжя звільнено 6 працівників Придніпровської залізниці

Укрзалізниця завершила службове розслідування сходження 6 вагонів поїзда Інтерсіті+ Київ — Запоріжжя.  За службове недбальство буде звільнено 6 працівників керівного складу Придніпровської залізниці, повідомляє прес-служба Перевізника.

Так, попередні причини аварії підтвердилися — грубі порушення в утриманні верхньої будови колії. Зокрема встановлено, що передумовою транспортної події є недотримання відповідальними керівниками діючих в колійному господарстві вимог нормативних документів, інструкцій в частині безпечної організації та виконання робіт з обслуговування, утримання у справному стані ввірених об’єктів інфраструктури.

Наразі звільнено першого заступника начальника та головного інженера структурного підрозділу «Служба колії», начальника та заступника начальника структурного підрозділу “Запорізька дистанція колії”. Також прийнято рішення про звільнення майстра, який виконував обов’язки головного інженера дистанції колії; старшого майстра та бригадира структурного підрозділу «Запорізька дистанція колії».

Крім цього, за порушення посадових обов’язків буде розірвано трудовий договір із заступником директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» з інфраструктури.

Нагадаємо, аварія сталася 29 березня близько 14:35 у районі селища Славгород Синельниківського району. На початку квітня від виконання посадових обов’язків було відсторонено заступника директора, першого заступника начальника, головного інженера служби колії та інших керівників регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Читайте також