Новини, Події

Черговий по переїзду врятував пішохода в навушниках від наїзду потяга

На залізничному переїзді в Рівному черговий врятував пішохода в навушниках від наїзду потяга. Інцидент зафіксував відеореєстратор авто, що стояло неподалік шлагбаума. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Суспільне».

«Залізничник урятував життя чоловіку в навушниках, який на переїзді ледве не ступив під потяг», — з таким коментарем виклали відео інциденту в Instagram Rivne_1283 11 вересня.

На відео можна побачити, що залізничний переїзд закритий шлагбаумом, горить червоний сигнал світлофора. Праворуч — перехожий, до якого підбігає залізничник і відштовхує від колії. А за кілька секунд проїжджає потяг.

Інформацію підтвердив і керівник пресцентру регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Андрій Везденко.

«Залізничник фактично виконав свої обов’язки. Спрацював професійно щодо забезпечення та гарантування безпеки руху на залізничному переїзді. Його вчинок — це добрий приклад того, як слід діяти в такій ситуації. При цьому, звичайно, нагадаю, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. І дотримання правил безпеки — це обов’язкова умова для будь-кого з учасників руху, як автотранспорту, так і пішоходів», — розповів Андрій Везденко.

Нагадаємо, що з початку 2021 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Львівська залізниця» виявили 900 випадків порушення громадянами правил безпеки на залізничних об’єктах. Усіх порушників притягнули до адмінвідповідальності та покарали штрафом.

Читайте також