Міжнародні новини, Новини

Польща погрожує закрити залізничний переїзд на кордоні з Білоруссю

Польща пригрозила Білорусі закриттям залізничного прикордонного переходу в Кузниці (Брузги з боку Білорусі), якщо влада не стабілізує ситуацію у цьому районі. Про це йдеться у листі головнокомандувача прикордонної служби Польщі до голови Держприкордонкомітету Білорусі Анатолія Лаппо, передає Rail.insider із посиланням на «Економічну правду».

На виконання цієї вимоги Мінську дали три дні. У листі висловлюється очікування, що ситуація біля прикордонного переходу в Кузниці стабілізується до 21 листопада.

Напруженість у цьому районі створює загрозу подальших інцидентів, і навіть залізничної катастрофи, вважає Варшава. Тому якщо не буде стабілізації, польська сторона зупинить рух поїздів через переїзд у Кузниці.

Раніше до польської влади зверталася профспілка машиністів, яка стверджувала, що мігранти можуть спробувати сісти в потяги, щоб перетнути кордон.

Зауважимо, що 9 листопада через міграційну кризу було тимчасово призупинено роботу автомобільного прикордонного переходу Брузги/Кузниця, проте залізничний прикордонний переїзд продовжував працювати.

Як повідомлялося раніше, Польща може закрити залізничні переходи на кордоні з Білоруссю.

Читайте також