Міжнародні новини, Новини

CRRC ZELC поставить до Європи електровози з тяговими акумуляторами

Лізингова компанія Northrail, що входить до холдингу Paribus, закупить за рамковою угодою до 50 маневрово-вивізних електровозів DM 20-EBB з тяговими акумуляторними батареями. Будувати локомотиви буде Vossloh Locomotives — дочірнє підприємство компанії CRRC ZELC, яка входить до складу китайської корпорації CRRC. Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira.

Поставка першого локомотива DM 20-EBB компанії Northrail запланована на середину 2024 року. Інвестиційний підрозділ холдингу Paribus і компанія Northrail будуть взаємодіяти з Vossloh Locomotives і CRRC ZELC вже на етапі розробки локомотивів, щоб детально опрацювати їхні технічні параметри, а також концепцію технічного обслуговування і ремонту.

Двосистемні електровози DM 20-EBB, додатково обладнані тяговими акумуляторами, спочатку розробляли для ринків Німеччини та Нідерландів на основі технологічної платформи DM 20, де можна використовувати різні силові установки. Потужність локомотива сягає 2500 кВт при живленні від контактної мережі змінного струму і 1500 кВт — при живленні від мережі постійного струму. Тягова акумуляторна батарея ємністю 350 кВт·год забезпечує потужність на рівні 500 кВт.

Як повідомлялося раніше, порт Роттердам замовив інноваційні локомотиви з тяговими акумуляторами.

Читайте також