ДМЗ «Карпати» обговорює можливість виробництва кількох видів продукції для світових ринків
Новини

ДМЗ «Карпати» обговорює можливість виробництва кількох видів продукції для світових ринків

Дослідно-механічний завод «Карпати» веде переговори з низкою європейських підприємств щодо виробництва кількох видів продукції для ЄС і світового ринку. Про це повідомив директор ДМЗ «Карпати» Ростислав Гапатін в інтерв’ю GMK center.

Окрім того, він розповів про те, які нові види продукції підприємство освоїло за останній час.

“Минулого року ми побудували, ліцензували й запустили в експлуатацію колісно-роликовий цех, ефективність виробництва якого оцінюється в 16-18 колісних пар на зміну”, – сказав Гапатін.

Також торік завод спроєктував, отримав атестацію і запустив у виробництво вагон-платформу для великотоннажних контейнерів моделі 13-9589.

“Було отримано атестат «НДКТІ залізничного транспорту» (Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту) на право виконання деповського та капітального ремонтів та проведення ТО вантажних вагонів”, – додав директор ДМЗ «Карпати».

За словами Гапатіна, завод активно займається побудовою дослідних зразків моделей критого вагона, думпкара і цементовоза, які в березні поточного року мають стати на ходові й динамічні випробування.

Нагадаємо, у 2019 році ДПЗ «Карпати» випустив 1428 вантажних вагонів, що на 40% більше, ніж у 2018-му (1022 вагони).

Структура виробництва вантажних вагонів у 2019 року така:

  • піввагони – 403;
  • хопер-зерновози об’ємом 120 куб. м – 910;
  • хопер-зерновози об’ємом 104 куб. м – 98;
  • фітингові платформи – 17.

Основними замовниками продукції заводу виступили: «Кернел-Трейд», «Нібулон», «Агроград», «ЛНЗ «Плюс», « Кусто Агро» та ін.