У вівторок, 27 серпня, до Маріупольского порту вперше зайшов великий вантажний поїзд. Про це у Telegram написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Rail.insider.
Всі вагони накриті тентами, тож вантаж невідомий. За маркуванням — вагони РЖД.
«Тепер питання номер один — яке судно зайде в порт. Тому що без навігації (а одне судно на два місяця літа активної навігації — це нічого) таке залізничне сполучення вказує на облаштування військової бази без порту як структури», — додав петро Андрющенко.
Як повідомлялося раніше, окупанти добудували залізницю з Ростова-на-Дону до Маріуполя.













