Новини, Cпецпроєкт: Контейнери, Порти

ДП «Контейнерний Термінал Одеса» за 9 місяців наростив вантажообіг більше ніж на 20%

ДП «Контейнерний Термінал Одеса» (КТО) за 9 місяців нинішнього року перевалив 286 тис. TEU, що на понад 20% більше, ніж за аналогічний період 2018 р. Про це розповів  генеральний директор ДП «КТО» Анастас Коккін, передає пресслужба Одеського морського порту.

“У серпні підприємство домоглося рекордної за останні 10 років перевалки контейнерів – 36,8 тис. TEU. Зростанню контейнероперевалки сприяють два основні чинники: інвестиції в розвиток інфраструктури та високий рівень сервісу”, – відзначив Коккін.

Зазначимо, що 15 жовтня дочірнє підприємство німецького концерну HHLA ДП «Контейнерний Термінал Одеса» (КТО) відвідала делегація з Німеччини на чолі з професором, доктором, головою «Німецько-українського форуму» Райнером Лінднером. Мета візиту  ознайомитися з потенціалом Одеської області для можливості інвестування у сферу логістики. Гості відвідали контейнерний термінал, зокрема нові причали й складські площі проєкту «Карантинний мол», що реалізується спільно ДП «КТО» і АМПУ в особі адміністрації Одеського порту.

“За роки співпраці з Одеським портом німецька сторона вклала понад 150 млн євро інвестицій і продовжує інвестування. Майже 20 млн євро на цьому етапі вкладаються в облаштування тилових площ (загальною площею приблизно 6 га) і придбання 4 тилових контейнерних перевантажувачів RTG для нових майданчиків на Карантинному молі, а також створення нового високотехнологічного веб-порталу для поетапного переходу на електронний документообіг”, – відзначив гендиректор ДП «КТО».

Зазначимо, що термінал є лідером контейнерного ринку України і найбільшим платником податків Одеського порту: у 2018 р. до бюджетів усіх рівнів було перераховано 390 млн грн. За підсумками 2018 року «Контейнерний термінал Одеса» увійшов до трійки лідерів міжнародного рейтингу Чорноморських контейнерних терміналів.

[democracy id=”4″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також