Новини, Укрзалізниця

Фахівці Deutsche Bahn E&C представили перші напрацювання

Фахівці Deutsche Bahn Engineering & Consulting розпочали роботу над проєктом удосконалення пасажирських перевезень в Україні. Уже створені робочі групи та представлені перші напрацювання. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Зауважимо, що Укрзалізниця залучила німецьку компанію для розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізації закупівель та оновлення рухомого складу.

За підсумками першого тижня роботи фахівці Укрзалізниці та Deutsche Bahn Engineering & Consulting створили проєктні групи за такими напрямами:

  • розробка бізнес-плану пасажирських перевезень;
  • впровадження системи фінансування перевезень пасажирів;
  • підтримка закупівлі пасажирського рухомого складу.

Відбулася вступна зустріч координаційного комітету проєкту за участі в. о. голови правління Укрзалізниці Олександра Камишіна, представників наглядової ради товариства, Міністерства інфраструктури та Міністерства фінансів. Deutsche Bahn E&C отримав усі необхідні документи та напрацювання АТ «Укрзалізниця», необхідні для реалізації проєкту.

Також визначено план роботи проєктних груп, уточнені деталі технічного завдання для консультанта та визначені першочергові пріоритети роботи.

Фахівці Deutsche Bahn E&C представили перші результати аналізу технічних вимог до електропоїздів, які будуть закуповуватися для проєкту Kyiv City Express. Німецькі спеціалісти також визначили ключові елементи бізнес-плану пасажирських перевезень й озвучили перші напрацювання моделі надання послуг пасажирам. Їх упродовж жовтня обговорюватимуть представники Deutsche Bahn E&C, АТ «Укрзалізниця» та представники профільних міністерств.

Очікується, що Deutsche Bahn E&C надасть проєкт звіту з рекомендаціями стосовно модернізації пасажирських перевезень до кінця 2021 року.

Як повідомлялося раніше, із 14 вересня експерти Deutsche Bahn почали працювати в Україні.

Читайте також