Відбулися торги щодо закупівлі Укрзалізницею 3655 коліс – на торгах перемогла пропозиція ПАТ “Інтерпайп нижньодніпровський трубопрокатний завод”. Про це відомо з порталу державних публічних закупівель ProZorro.
Відповідний тендер філія “Центр забезпечення виробництва” оголосила 9 жовтня. Орієнтовна вартість закупівлі становила 117,9 млн грн. На торги зайшло два учасники:
- ПАТ “Інтерпайп нижньодніпровський трубопрокатний завод” – 113,5 млн грн;
- ТОВ “МС трейд Україна” – 115,1 млн грн.
Останнє пропонувало УЗ придбати колеса російського “Євраз”. Проте їхня пропозиція була дорожчою. Тепер, якщо результати торгів не будуть оскарженні, УЗ має укласти договір з Інтерпайпом.
Відзначимо, що в жовтні АМКУ оштрафував «Інтерпайп Україна» на 69 млн грн та заборонив три роки брати участь в публічних закупівлях
Нагадаємо, у листопаді компанія Інтерпайп здійснила першу поставку пасажирських залізничних коліс для високошвидкісних поїздів Deutsche Bahn.
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики










