Новини, Перевезення

Кількість маршрутних зернових станцій Укрзалізниці збільшилася вдвічі

Протягом 2019 року кількість маршрутних зернових станцій Укрзалізниці збільшилася майже вдвічі, з 79 залізничних станцій до 154. Про це йдеться в статті голови логістичного напрямку ГО “Бізнес-Варта” Валерія Ткачова для latifundist.com.

За словами експерта, збільшилася також кількість елеваторів і агрохолдингів, які отримали можливість формувати маршрутні відправки із зерном.

“Велика заслуга в цьому і самих учасників зернового ринку, які інвестували мільйони доларів у модернізацію своєї залізничної інфраструктури, переглянули режим роботи й штат співробітників”, – зазначив Валерій Ткачов.

Експерт зазначає, що водночас залишається невирішеною проблема рівномірної наявності маршрутних зернових станцій по всій території України.

Позитивним сигналом у цьому питанні, на його думку, можна вважати початок діалогу між менеджментом УЗ, учасниками зернового ринку й УЗА в частині необхідної локації маршрутних станцій.

«Мета цього процесу — забезпечити рівномірне покриття маршрутними станціями зон виробництва зерна (з урахуванням наявності елеваторних потужностей, пропускної спроможності мереж УЗ, обсягу виробництва зерна)», – зазначає експерт.

Нагадаємо, що минулого тижня відбувся семінар «Нові правила роботи АТ «Укрзалізниця» щодо організації перевізного процесу», саме під час якого ТОП-менеджери залізниці  ділилися нюансами  в змінах у технології організації залізничних вантажних перевезень.

[democracy id=”10″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

Отримати

 

Читайте також