Новини, Новини бізнесу

Компанія “Кернел” придбала 100% акцій залізничного оператора РТК-Україна. Вартість угоди 64 млн доларів США

Компанія “Кернел” придбала 100% акцій залізничного оператора РТК-Україна. Вартість угоди 64 млн доларів США

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“З поправкою на чистий оборотний капітал та суму чистого боргу, на завершальному етапі угоди вартість склала 49 млн доларів США. Решта утримана з метою досягнення певних майбутніх цільових показників” – повідомили у прес-службі “Кернел”

Відзначимо,що «РТК-Україна» володіє близько 3000 вагонів-зерновозів, що становить найбільший приватний парк вагонів-хоперів для транспортування зернових у країні.

«Вагони-зерновози – один з найважливіших елементів ланцюга «від поля до порту», – зазначив Євген Осипов, Генеральний директор Компанії Кернел. – Враховуючи постійний дефіцит залізничного рухомого складу в Україні, придбані зерновози, з’єднуючи елеватори з терміналами для експорту зерна, дозволять повністю покрити наші потреби та забезпечити безперебійну виробничу та експортну діяльність. Цього року ми очікуємо рекордні обсяги експорту зерна та наступного сезону подвоєння потужностей з перевалки після введення в експлуатацію нового зернового терміналу в морському порту «Чорноморськ». Завдяки придбанню «РТК-Україна» Кернел зможе усунути ключовий операційний ризик та зменшити постійно зростаючі логістичні витрати», – додав Євген Осипов.

Читайте також