Новини, Новини бізнесу, Рухомий склад

КВБЗ має портфель замовлень на вантажні вагони у першій половині 2022 року

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ) має замовлення на вантажний рухомий склад у першому півріччі наступного року. Про це розповів очільник наглядової ради підприємства Володимир Приходько, передає Rail.insider із посиланням на сайт заводу.

«Уже в четвертому кварталі ми почали укладати контракти на постачання вантажних вагонів і маємо їх у портфелі замовлень першого півріччя 2022-го», — уточнив Володимир Приходько.

Він також розповів і про проблеми: «Нам складно конкурувати на ринку з ростом цін на литво та енергоносії на 20—30%. Але головне, що з’явився попит».

Окрім того, КВБЗ планує долучитися до тендерів щодо постачання іншого рухомого складу. «Оголошено тендер на 80 приміських і регіональних електропоїздів для УЗ. Також йдеться про постачання електровозів фірмою Альстом, тепловозів Дженерал Електрик. Планується постачання поїздів метро для Києва та Харкова. Маємо намір взяти участь у цих проєктах, принаймні у частині з них, самостійно або з іноземними партнерами», — наголосив очільник наглядової ради підприємства.

Як повідомлялося раніше, перший дизель-потяг КВБЗ здолав 1 млн км. Крім того, за 11 місяців 2021 року КВБЗ виготовив 850 вантажних вагонів.

Читайте також