ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» у січні виготовив 151 вантажний вагон. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Кременчуцьку газету».
За перший місяць 2022 року підприємство побудувало 151 вантажний вагон, тоді як у січні 2021-го на підприємстві виготовили лише 23.
Окрім того, у січні 2022 року КВБЗ виготовив 10 пасажирських вагонів (за аналогічний період у січні 2021 року вони не виготовлялися).
Як повідомлялося раніше, КВБЗ планував збудувати 180 вантажних вагонів.













