Міжнародні новини, Новини, Порти

Латвія допоможе Україні з експортом зернових через свої порти

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський 22—24 квітня здійснив робочий візит до Латвійської Республіки. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Мінагропроду.

Посадовець зустрівся з міністром сільського господарства Латвії Каспарсом Герхардсом, а також відвідав Ризький, Вентспілський вільні порти і спеціальну економічну зону міста Лієпая.

Міністр ознайомився з портовою і логістичною інфраструктурою Латвії та обговорив можливості експорту продукції українських аграріїв за допомогою латвійських портів.

Під час візиту Микола Сольський також зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування Латвії, представниками адміністрацій місцевих портів, операторами зернових терміналів, а також компаніями-зернотрейдерами.

Нагадаємо, що раніше Латвія запропонувала свої порти для експорту українського зерна. Окрім того, Україну запросили доєднатися до проєкту «Бурштиновий поїзд». Також до Литви планують відправити тестовий потяг з українською агропродукцією.

Читайте також